Bayi Toplantısı, Kongre Organizasyonu, Kurumsal Etkinlik

Şirket yönetimlerinin satış hedefleri doğrultusunda pazar paylarını arttırmak veya korumak, yıllık hedeflere ulaşabilmek ve ulaşan satış noktalarını ödüllendirmek üzere hazırlanan bu programlarda, acentamız şirket bütçelerine, bünyesine uygun olarak en uygun teklifleri sunmakta ve bayi toplantısı, kongre organizasyonu, kurumsal etkinlikleri gerçekleştirmektedir.

Bayi toplantıları ve Kongre Organizasyonları aktif olarak bilgi paylaşımının kolay ve sağlıklı gerçekleştiği tanışma ve iletişim için uygun şartların sağlandığı ortamlardır.

Günümüz de tam donanımlı, ekip ruhuna sahip, dinamik yapıya sahip çalışanlar önemlidir. Bu kadrolara sahip olabilmenin en önemli şartı ise şirket içi eğitimdir. Bu nedenle bayi toplantıları gibi etkinlikler büyük önem kazanmaktadır.

Ürünlerinizi tüketiciyle buluşturan ve pazarlayan bayileriniz ile,

- Yeni ürünlerinizi ve markanızın üstünlüklerini tanıtabilirsiniz.

- Şirketinizin prestjini korur ve geliştirebilirsiniz.

- Satışları arttırmak için eğitim ve seminerler düzenleyebilirsiniz.

Organizasyonun hazırlık ve uygulama sürecince, oda dağılımları, çevre gezileri, menü seçimleri, kahve molaları, ses ışık sahne, katılımcıların ulaşımı, karşılama ve konaklama hizmerleri, dekorasyon ve son gün gala gecesine kadar işleyen tüm süreçte kapsamlı ve titiz bir çalışma gerektirir.

Projenizin tamamı alanında uzman etkinlik kordinatörler tarafından planlanarak, tüm misafirlerinizin motivasyonu ve mutluluğu için bütün detayları ince ayrıntılarla planlanmış bir organizasyonu sizler için uyguluyoruz...